Sport v TV
O2TV Sport
O2TV Fotbal
Canal+ Sport
Canal+ Sport 2
00:00 00:30
Česká ulička Michala Hrdličky (6/2024) - Jiří Lehečka
Česká ulička - Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu
Česká ulička Michala Hrdličky (6/2024) - Jiří Lehečka
Česká ulička - Exkluzivní talk show Michala Hrdličky s osobnostmi sportu
00:30 03:30
MLB: Baltimore Orioles-New York Yankees
MLB - Přímý přenos utkání Major League Baseball
MLB: Baltimore Orioles-New York Yankees
MLB - Přímý přenos utkání Major League Baseball
03:30 09:00
Sportovní infoservis
- Sportovní infoservis (Závěr vysílání)
Sportovní infoservis
- Sportovní infoservis (Závěr vysílání)
01:00 07:00
CANAL+ Sport - přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání.
CANAL+ Sport - přestávka ve vysílání
Přestávka ve vysílání.
09:00 11:00
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
Euroliga - Záznam utkání play off basketbalové Euroligy
EL: Fenerbahce Istanbul-AS Monaco
Euroliga - Záznam utkání play off basketbalové Euroligy
11:00 11:30
TIKI-TAKA (241)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
TIKI-TAKA (241)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
11:30 12:00
Týden v motorsportu (17/2024)
TVM - Pravidelný pořad nejen o motoristickém sportu v aktuálních reportážích
Týden v motorsportu (17/2024)
TVM - Pravidelný pořad nejen o motoristickém sportu v aktuálních reportážích
09:00 11:00
FL: Bohemians Praha 1905-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
FL: Bohemians Praha 1905-FK Pardubice (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
11:00 13:00
FL: FK Jablonec-FK Mladá Boleslav (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
FL: FK Jablonec-FK Mladá Boleslav (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
07:00 09:00
PL
Bournemouth - Brighton Zápas 35. kola anglické Premier League.
PL
Bournemouth - Brighton Zápas 35. kola anglické Premier League.
09:00 11:00
PL
Everton - Brentford Zápas 35. kola anglické Premier League.
PL
Everton - Brentford Zápas 35. kola anglické Premier League.
08:00 10:00
WTA 1000 Madrid
Swiatek - Haddad Maia, 1. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
Swiatek - Haddad Maia, 1. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
10:00 12:00
WTA 1000 Madrid
Keys - Jabeur, 2. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
Keys - Jabeur, 2. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
12:00 15:00
MLB: Baltimore Orioles-New York Yankees
MLB - Záznam utkání Major League Baseball
MLB: Baltimore Orioles-New York Yankees
MLB - Záznam utkání Major League Baseball
15:00 17:30
ELH: HC Dynamo Pardubice-HC Oceláři Třinec
ELH - Záznam 7. finále play off Tipsport extraligy
ELH: HC Dynamo Pardubice-HC Oceláři Třinec
ELH - Záznam 7. finále play off Tipsport extraligy
13:00 15:00
FL: FC Zlín-MFK Karviná (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
FL: FC Zlín-MFK Karviná (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
15:00 17:00
FL: FC Baník Ostrava-FC Slovan Liberec (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
FL: FC Baník Ostrava-FC Slovan Liberec (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
12:00 14:00
PL
Newcastle - Sheffield United Zápas 35. kola anglické Premier League.
PL
Newcastle - Sheffield United Zápas 35. kola anglické Premier League.
14:00 15:00
Premier Club
E37 Zábavná show moderátora se zajímavými hosty, kteří shrnují a glosují dění v Premier League.
Premier Club
E37 Zábavná show moderátora se zajímavými hosty, kteří shrnují a glosují dění v Premier League.
15:30 16:00
The Big Interview
Yoane Wissa Obsáhlý rozhovor na různá témata s nejznámějšími osobnostmi Premier League.
The Big Interview
Yoane Wissa Obsáhlý rozhovor na různá témata s nejznámějšími osobnostmi Premier League.
12:00 14:00
WTA 1000 Madrid
M. Andreeva - Sabalenka, 4. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
M. Andreeva - Sabalenka, 4. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
14:00 16:00
WTA 1000 Madrid
Putintseva - Rybakina, 3. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
Putintseva - Rybakina, 3. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
17:30 18:30
Bomby na ledu (29/2023)
BNL - Zábavná hokejová talk show s Jakubem Koreisem a Richardem Tesařem
Bomby na ledu (29/2023)
BNL - Zábavná hokejová talk show s Jakubem Koreisem a Richardem Tesařem
18:30 19:00
LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (1/2024)
Maverick - Záznam 1. závodu Mezinárodní série závodů automobilů do vrchu (Brno)
LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (1/2024)
Maverick - Záznam 1. závodu Mezinárodní série závodů automobilů do vrchu (Brno)
19:00 22:30
MLB: New York Mets-Chicago Cubs
MLB - Přímý přenos utkání Major League Baseball
MLB: New York Mets-Chicago Cubs
MLB - Přímý přenos utkání Major League Baseball
17:00 20:00
FL: SK Sigma Olomouc-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
FL: SK Sigma Olomouc-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
16:30 18:30
PL
Wolves - Luton Zápas 35. kola anglické Premier League.
PL
Wolves - Luton Zápas 35. kola anglické Premier League.
18:30 19:30
Premier Club
E37 Zábavná show moderátora se zajímavými hosty, kteří shrnují a glosují dění v Premier League.
Premier Club
E37 Zábavná show moderátora se zajímavými hosty, kteří shrnují a glosují dění v Premier League.
16:00 18:00
WTA 1000 Madrid
Swiatek - Keys, 1. semifinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
Swiatek - Keys, 1. semifinále Zápas elitní ženské tenisové série
18:00 20:00
WTA 1000 Madrid
M. Andreeva - Sabalenka, 4. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
M. Andreeva - Sabalenka, 4. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
Právě běží
22:30 00:30
FL: SK Sigma Olomouc-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (tit.)
FL: SK Sigma Olomouc-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (tit.)
20:00 22:00
FL: FC Hradec Králové-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
FL: FC Hradec Králové-SK Slavia Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
Právě běží
22:00 00:00
FL: SK Dynamo České Budějovice-1. FC Slovácko (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
FL: SK Dynamo České Budějovice-1. FC Slovácko (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 30. kola FORTUNA:LIGY
20:25 22:30
PL
Chelsea - Tottenham Dohrávka zápasu 26. kola anglické Premier League.
PL
Chelsea - Tottenham Dohrávka zápasu 26. kola anglické Premier League.
22:30 23:00
PL Stories
Juan Sebastián Verón Příběhy, které hýbou světem Premier League.
PL Stories
Juan Sebastián Verón Příběhy, které hýbou světem Premier League.
Právě běží
23:30 00:00
Premier Club Extra
E37 Všechno, co jste chtěli vědět o Premier League, ale báli jste se zeptat. Pošlete svůj dotaz nebo námět prostřednictvím jedné ze sociálních sítí a moderátor Premier Clubu ho v "nastavení" talkshow CANAL Plus Sport položí svým hostům.
Premier Club Extra
E37 Všechno, co jste chtěli vědět o Premier League, ale báli jste se zeptat. Pošlete svůj dotaz nebo námět prostřednictvím jedné ze sociálních sítí a moderátor Premier Clubu ho v "nastavení" talkshow CANAL Plus Sport položí svým hostům.
20:00 20:30
Come On!
E13
Come On!
E13
20:30 21:30
WTA 1000 Madrid
Keys - Jabeur, 2. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
Keys - Jabeur, 2. čtvrtfinále Zápas elitní ženské tenisové série
21:30 23:30
WTA 1000 Madrid
Rybakina - Sabalenka, 2. semifinále Zápas elitní ženské tenisové série
WTA 1000 Madrid
Rybakina - Sabalenka, 2. semifinále Zápas elitní ženské tenisové série
Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto Livesport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.